Loading...

Welcome to Anarcho-Punk.net community ! Please register or login to participate in the forums.   Ⓐ//Ⓔ

Fingis (Croatia) DIY record 2008.

Discussion in 'International anarcho-punk downloads' started by Oluja, Sep 8, 2009.

  1. Oluja

    Oluja Member New Member


    5

    0

    1

    Sep 7, 2009
     


  2. Oluja

    Oluja Member New Member


    5

    0

    1

    Sep 7, 2009
     
    please tell me how did you like this record :beers:
     
  3. Kobac

    Kobac Experienced Member Uploader Experienced member Forum Member


    463

    9

    25

    Nov 7, 2009
     Denmark
    Glazba im je dobra.Za bogate osobe je odlicna stvar,al daj se rijesite hamburger manipulacije živo sranje.al to sam ja.dal održavate svirke i ako da javi gdje.Nastavite s dobrim radom
     
  4. Oluja

    Oluja Member New Member


    5

    0

    1

    Sep 7, 2009
     
    hej, jesi dobio poruku na private? da se ne ponavljam.. ili obojica moramo bit online za to??
     
  5. Kobac

    Kobac Experienced Member Uploader Experienced member Forum Member


    463

    9

    25

    Nov 7, 2009
     Denmark
    Jeb ga stari nisam ti ja tehnoloski wizard trebalo mi je 2 dana da ja shvatim gdje su jebene poruke pomogao mi nizozemac na kraju.nisam cesto na siteu jer ovo nije moj komp a ja nemam internet.ja sam ti iz broda.a sto se tice svirki ovdje scenom upravljaju oni koji imaju love.ljeti se održava poloj open air al to ti je pod teškim sponzorstvima a sto je gore to ti patrioti održavaju i vecinom se preseravaju sa death metalom,grindom,bude punka al to ti je na kapaljku.raspitat cu se ja po gradu pa vam javim
     
  6. plejer_as

    plejer_as Member New Member


    5

    0

    1

    Nov 11, 2010
     
  7. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    "Oluja" nadimak je random, ili ima veze sa necime :@ The Exploited kao influence ? nemojte, da hrvatski underground punk bendovi postanu exploited sranje.
    Inace super !
     
  8. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Hmm dali sam ja krivo shvatio ili ? tekst u "Necemo u EU" zadnja strofa glasi "Politicari zele prodat nasu zemlju / Prihvacaju sve uvjete korporacija / Kazu da nas ceka napredak / A ceka nas kolonizacija". Neznam zasto ali ovo "A ceka nas kolonizacija" zvuci kao da pjeva thompson. Od kad su anarhisti protiv dolaska drugih "nacija" i "rasa" u nasu lijepu drzavu ? od kad se protivimo imigrantima / useljenicima ? ili ja nesto krivo shvacam.
     
  9. plejer_as

    plejer_as Member New Member


    5

    0

    1

    Nov 11, 2010
     
    pa imaš više vrsta punka, pa razne kombinacije, di se umjetnik ne želi trpati u neki koš, što možda u slučaju punka i nije dobro. Tako je dobro poznato da skinheadsi, koji su isto punkeri kao i punk-rockeri, modsi , anarhisti ,nti nacisti.... često se zatvaraju u svoje suprotstavljene grupe . A opet, imaš i pokret punka za ujedinjenjem, što bi valjda trebalo biti odgovor na tvoje pitanje
     
  10. Oluja

    Oluja Member New Member


    5

    0

    1

    Sep 7, 2009
     
    oi!
    prije svega hvala za pozitivnu ocjenu=)
    exploited su dosta utjecali na nas, pogotovo u početku.. dead kennedys i clash su puno pametniji bendovi i kasnije su oni puno više utjecali na nas.. al ne odričemo se exploiteda.
    a što se tiče EU, mi smo protiv multinacionalnih ekploatatorskih kompanija i globalizacije, a ne drugih rasa i naroda. to si krivo shvatio. mi želimo slobodnu za ljude, a ne slobodu tržišta i slobodu kapitalista da nas nesmetano izrabljuju. to nije nacionalizam, to je anarhizam.
    Oluja
     
Loading...