Loading...
Welcome to Anarcho-Punk.net community ! Please register or login to participate in the forums.   Ⓐ//Ⓔ

Dobar Dan

Discussion in 'hrvatski (Croatian)' started by flurpy, Oct 3, 2011.

  1. flurpy

    flurpy Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 3, 2011
     
    Evo da vas pozdravim sve,kao novi clan podforuma nam hrvatskog.

    Iz Zagreba,student FERa,obican gradanin,s anarhizmom imam veze isto toliko koliko i s svedskim jezikom.

    Gust mi je slusati takvu muziku,evo sad skidam sve sto je Pat the Bunny snimio(Ramshckle Glory...) i takve stvari,nisam pretjerano politcki aktivan.

    Nesto sitno volontiram,bio na prosvjedima kaj su u Zagrebu bili nedvano,otisao kulturno snimati,dobio policijskim stitom po ruci,i tako. Evo zanimalo me,posto sam djete neupuceno,gdje i kako mogu doznati za koncerte koji se odrzavaju.

    Ova veca mjesta tipa Medike zanm,ali nekak imam slutnju da se i po manjim mjestima dogadaju stvari.

    to bi bilo to.
     

  2. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Mora da si ponosan :beer: :p

    Pozdrav i tebi. Tu imas pod 'Downloads' hrpu dobrih pank/crust/hardcore/anarcho stvari, i sigurno ce ti se nesto svidjet ! Takoder od literature mozes tu nabavit neke dobre stvari. evo jos neki useful stranica :

    MASA : http://www.masa-hr.org/

    neki random šit : http://www.ainfos.ca/

    itd. da te sad ne filam sa tim :)

    Sto se tice koncerata..hmm, pa ovak, pank koncerata ima dosta ali ekipa je trula, i ima previse nacija po njima. ovako malo vise anarcho / crust ima po mediki i jedinstvu. evo par :

    http://punkgigsinzg.blogspot.com/

    AKC Medika

    PPX ( forum, ima najave koncerata. ) -> http://z4.invisionfree.com/parapunx/index.php?act=site

    Dobrodosao ! :beer:
     
  3. flurpy

    flurpy Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 3, 2011
     
    Nisam ja to napisao da dokazem da sam CRU PUNX,samo sam komentirao da sam bio ful pristojan i snimao,i najebo bez razloga o_O

    Fala na linkovima,budem ih proucio.Slazem se sto se tice ekipe,bio sam par puta u Mediki,ako nije neki jaci bend,uvijek se pojavi istih 24 osoba,i svi gledaju u pod dok netko svira crust.
     
  4. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Imas sad..16.10 u medici Criaturas, dobar bend, isplati se vidjet. Inace, ni ja ne sudjelujem previse na sceni, pa mi je glupo srat po njoj...ali jebiga, doc ce i bolji dani, ali ne sami od sebe :ecouteurs:
     
  5. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    E da, koja si godina fer-a?
     
  6. flurpy

    flurpy Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 3, 2011
     
    Dijete, tek prva godina.

    Ti si isto iz Zagreba,ili? Je moj najveci doprinos sceni je kad kupim neciji cd ili majicu ili uvedem nekog frenda u neki bend. Ne znam sad sam u bendu,pa ce mi vjerovatno biti zao sto se ne socijaliziram s ljudima sa scene,jer nas nitko nece primiti :)

    Plus meni su vecina punkera smjesni.Cijela ta ja sam kul jer imam irokezu,zakovice,ne perem se i jedem iz smeca,iako nemam razloga za to spika mi uopce nije zabavno. Iskreno to vrijeda osoba koje moraju te stvari raditi jer nemaju izbora.
     
  7. Vilcha

    Vilcha Member Forum Member


    15

    0

    0

    Oct 4, 2011
     
    ma nema nista lose u odjeci i irokezama , nego svi to furaju ko modu
     
  8. flurpy

    flurpy Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 3, 2011
     
    Cekaj,nazovi me neukim,ali kaj nisu irokeze i zakovice moda?(ne provociram te)

    Mislim svrha odjece je da te grije,ne? Sve iznad toga je moda. Odmah da kazem da ja nisam imun na to pa da se tu preseravam,ja se isto obucem ponekad kako spada,lakse je za zbarit nekog :)

    Mislim nit je itokeza ekonomicna niti mi se da sat vremena dnevno uredivati kosu,a od svog to metala bi me kicma pocela boliti.
     
  9. Vilcha

    Vilcha Member Forum Member


    15

    0

    0

    Oct 4, 2011
     
    zapravo ja ih imam na odjeci a imam i irokezu... tj to koristim za svracanje pozornosti , a imam DIY prisivke na kojima pise "gdje umire autoritet rađa se sloboda" i slicno . tj kad prolazim gradom lakse je uocit poruku... barem ja to shvacam i i koristim zakovice za to , a irokeza mi se sviđa ali nikad ju ne dizem u zrak XD da odjeca je da grije..
     
  10. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Budi sta jesi - nista vise - nista manje :beer:

    Koji bend flurpy ? I dal si mozda doso iz MIOC-a ? :lmao:

    Ja sam iz Zagreba, da.
     
  11. flurpy

    flurpy Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 3, 2011
     
    Haha da koji bend,za sada smo samo bubnjar i ja,nemamo pojam kaj se zovemo,kaj sviramo i koji je plan.Kada sakupimo ostatak cemo se dogovoriti.Kada raspordamo O2 arenu,vi mozete reci da ste bili tu na pocetku :)

    ne nisam iz MIOCa,fuj to. :) Opca Gimnazija kao svi ostali smrtnici,nista posebno dobra nista posebno losa.

    Ne kuzim potrebu za svracanjem pozornosti,meni to pretjerano vuce na karikaturu,i potvrdivanje misljenja sire javnosti o tome,ali postujem tvoj izbor i shvacam tvoj stav.

    Ako moze jedan Greg Graffin,punk institucija koga god da se pita,biti doktor znanosti i ne pridodati vaznost samom izgledu,a i dalje promovirati svoje stavove na jedan krajnje inteligentan i prihvatljiv nacin,ne vidim potrebu za porukama sa prsluka...
     
  12. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Ah steta, ja sam miocanin :D :p

    Ah, necu komentirat modu. Nikad mi nije isla, nit sam se htio mjesat.
     
  13. m_ramone

    m_ramone Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 10, 2011
     
    Eh, onda i ja imam pravo ne biti dr. sc. i biti prljav i seksi. :D
     
  14. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Ramone od kud si ?
     
  15. m_ramone

    m_ramone Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 10, 2011
     
    Varaždin.

    Ti?
     
  16. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    Zagreb :beer:
     
  17. m_ramone

    m_ramone Member New Member


    5

    0

    0

    Oct 10, 2011
     
    I kak je u Zegeu, bude kakvih gigova u skoroj budućnosti?
     
  18. Bakica

    Bakica Experienced Member Experienced member Forum Member


    951

    0

    0

    Feb 21, 2010
     
    A ima tu i tamo gigovi, ali dosta je trulo sve nazalost.